buna...

Boli respiratorii

Postata de Mihai118122817 cu 15 ani in urma.

am o problema de cateva luni de zile dupa ce am avut o infectie respiratorie si dupa un tratament indelungat inca mai am probleme nu pot respira profund, mentionez ca sunt si fumatoare

Raspunsuri (2)

acum 15 ani

Buna,

Cred ca ti-am putea oferi un raspuns mai precis daca ne-ai descrie mai amanuntit starea ta: nu poti respira profund deoarece iti simti caile respiratorii blocate? simti o greutate in piept? ai aceasta senzatie doar cand respiri pe nas sau si pe gura?
Faptul ca esti fumatoare este cu siguranta o problema si o cauza poate a infectiei de care vorbesti.
Asteptam mai multe info de la tine!

Numai bine!

Mihai118122817

acum 15 ani

multumesc mult pentru raspunsul dv, dar sunt sigura si asa simt eu ca nu pot respira profund din piept , nu-mi e de-ajuns aerul care al respir simt o greutate dar nu am nici o durere insa nu-mi e de -ajuns aerul care-l respir