buna ziua !

Boli respiratorii

Postata de culae cu 12 ani in urma.

de cca un an am devenit dependent de spray pentru nas,nu mai pot sa respir fara a folosii sprayul.Cum pot scapa de el,ce tratament trebuie sa iau? Va multumesc !

Raspunsuri (1)

Dr. Georgescu Cristian

acum 12 ani

buna ziua,

pentru a decela daca in urma dependentei dumneavoastra de acel spray exista modificari la nivel nazal care va impiedica sa respirati in mod normal, trebuie sa va prezentati la un consult ORL, fara acesta nu se poate spune absolut nimic, deoarece nu avem cum sa vedem ce efect a avut asupra dumneavoastra utilizarea sprayului.

va urez o zi buna,