buna ziua

Boli respiratorii

Postata de gabrielnicorescu cu 12 ani in urma.

pot duce copilul meu de 10 luni la praid la salina ca are asm bronsic si nu stiu ce sa mai fac are secreti in plamani de doua luni a fost internat si nimik la fel

Raspunsuri (5)

Ionescu

acum 12 ani

Acest comentariu a fost moderat de administratorul forumului

kissme

acum 12 ani

ceri permisiune cui? tu stii mai bine ce e important: sanatatea copilului tau sau tu sa te distrezi

gabrielnicorescu

acum 12 ani

aici nu e vb de distractie e vb de sanatatea copilului meu doctorul mia zis ca pana la un an nu am voie sa il duc nu mai inteleg nimik

simonick

acum 12 ani

domnul gabi de obicei eu stiu ca salina face bine copiilor cu asm bronsic mai bine mergeti prima data la un pediatru si el o sa va spuna daca puteti merge sanatate multa

gabrielnicorescu

acum 12 ani

pai am consultat mai multi pediatri si uni miau zis ca pot alti ca nu sincer trebuie sa fac cum ma taie capul ca nu se poate altcumva