buna ma numesc Ghita Luput

Boli respiratorii

Postata de gheorghe8698329 cu 14 ani in urma.

buna ziua am si eu o problema simt citeodata ca nam aier si ma doare in spate.da itradevar fumez si cam mult..cear putea sa fie..multumesc

Raspunsuri (5)

floryny

acum 14 ani

Cred ca cel mai bine ar fi sa te prezinti la medicul de familie pentru un control si poate iti da trimitere la spital sa-ti faci un control la plamani.

gheorghe8698329

acum 14 ani

da cred ca asa ar fi mai bine..ms

chik_

acum 14 ani

Nenea gheorghe ar putea sa fie multe mai ales daca fumezi de ceva vreme.Mergi matale si fa-ti niste raze la plamani cat mai repede sa descoperi cauza si sa o tratezi.Medicul de familie iti da o trimitere si cu aia mergi sa iti faci radiografie.

gheorghe8698329

acum 14 ani

da mersi barbate esti dragut

Bacu Crina

acum 13 ani

Poate fi vorba despre bronhopneumopatie obstructiva sau o afectiune la nivelul plamanilor. Mergeti la spitalul de pneumologie Marius Nasta daca puteti.