bronsita....

Boli respiratorii

Postata de SIA SIA cu 14 ani in urma.

buna..am 28 de ani am bronsita acuta , acum e adoua oara cand ma intoarce inapoi sant fumatoare , nu am putut sa le las doar sa le reduc , am luat o gramada de medicamente pt brosita, acum nu mai fumez de 2 zile ca norocul m-am rabdat , tratamentul pt bronsita l-am terminat , ce as pute sa mai iau sau chiar injectiii, dar de care ? mutumesc pt intelegere, o zi buna !!!!

Raspunsuri (6)

Ioana

acum 14 ani

Poti sa-ti cumperi o ridiche neagra si sa-ti faci din ea un fel de sirop, adica - scobesti miezul unei ridichi si pui miere sau zahar. Este foarte buna atunci cand esti racit, ai tuse seaca...etc. Sanatate maxima!

ANCA--.> SIA SIA

acum 14 ani

Va multumesc frumos pentru sfaturi si ca ati avut timp pentru pt mine !!! am sa incerc ...o zi buna va doresc...

Maria C

acum 14 ani

Pentru desfundarea nasului poti sa-ti faci infuzii de busuioc uscat, 4 linguri de planta uscata la un litru de apa. Aseaza-te cu capul deasupra recipientului cu infuzia de busuioc si foloseste-te de un prosop pentru a face inhalatii. Iti poti face ceai de busuioc pe care il bei de 3 ori pe zi in cazul bronsiteiacute, facand infuzie din o lingurita de busuioc la o cana de apa.

4life

acum 14 ani

ai putea sa folosesti TRANSFER FACTOR PLUS, este un exceptional produs destinat sistemului imunitar cu actiune benefica in foarte multe boli si afectiuni...merita macar sa te informezi asupra lui, ai sa fii uimita cate poate face pentru organismul uman...si cu siguranta iti vei rezolva si problemele legate de bronsita cu el...

detalii aici:

www.4life-romania.ro

SIA SIA

acum 14 ani

buna...unde as pute gasi acest medicament ? multumesc..pt intelegere

silviu_m74 arond yahoo.com

acum 14 ani

contacteaza-ma pe mail si-ti zic de unde sa-l procuri acest TRANSFER FACTOR PLUS