bronsita asmatiforma

Boli respiratorii

Postata de petronela86 cu 15 ani in urma.

Am o fetita de 4,5 ani si are bronsita asmatiforma.
I s-a prescris Ketof sirop dar din pacate nu se mai gaseste. Intrebarea mea este:
se poate lua pastile in loc de siropel?

Raspunsuri (5)

petronela86

acum 15 ani

Am o fetita de 4,5 ani si are bronsita asmatiforma.
I s-a prescris Ketof sirop dar din pacate nu se mai gaseste. Intrebarea mea este:
se poate lua pastile in loc de siropel?

miki

acum 13 ani

buna da poti saio dai o jumatate de pastila pe zi indicat e seara ca siropul nu mai se gaseste pe piata

alina

acum 12 ani

pentru bronsita asmatiforma este foarte eficient efectuarea unei cure de 10-15 sedinte intr-o salina naturala sau artificiala.

alina

acum 12 ani

pentru bronsita asmatiforma este foarte eficient efectuarea a 10-15 sedinte intr-o salina naturala sau artificiala. Vezi detalii pe www.alimed.ro

veronica

acum 10 ani

eu ma numesc veronica si am bronsita asmatiforma foarte des bolesc acum de exemplu am ragusit ce se poate de facut