bronsiectazii bilaterale

Boli respiratorii Bronsiectazie

Postata de gala cu 11 ani in urma.

Buna ziua. Va rog sa ma ajutati. Sotia mea a fost depistata in urna CT cu bronsiectazii bilaterale. Cui sa ma adrezez? Numele unui medic care se ocupa cu asemenea afectiune. Am nevoie de sfaturi.

Raspunsuri (3)

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Este recomandat sa consultati un medic pneumolog.

VIOLETA

acum 11 ani

Acelasi diagnostic, tot in urma CT, e de ajuns Tavanic 10 zile? Junghiul intercostal persista...

Angela

acum 10 ani

Mergeti la Spitalul de pneumologie MARIUS NASTA din Bucuresti, Soseaua Viilor-90 .