boli mintale provocate de administrare tratament pentru infectii respiratorii grave??

Boli respiratorii

Postata de ggghhy cu 12 ani in urma.

Buna ziua , este posibil ca administrarea unor medicamente foarte puternice pentru infectii respiratorii grave sa provoace boli mintale?
Multumesc anticipat!

Raspunsuri (2)

Dr. Emil Otesteanu

acum 12 ani

In principiu, nici un fel de medicament ,oricat de puternic (cum spuneti d-vs) administrat corect , conform prospectului anexat si conform prescriptiilor medicului ,in functie de forma , faza si gravitatea unei afectiuni, nu produce boli mentale !

Psih. Ioana Panculescu

acum 12 ani

nu