astm bronsic

Boli respiratorii Astm acut

Postata de aneta134488 cu 12 ani in urma.

exista tratament naturist pentru astm bronsic, daca da, care este acela si de unde se poate procura?

Raspunsuri (4)

colnago

acum 12 ani

Un ajutor naturist poate fi bautura bioacativa Tahitian Noni, prin substanta xeronina care actioneaza la nivel celular.Are proprietati antihistaminice (alergie), antiinflamatoare si de regenerare celulara.

Pena

acum 12 ani

O cunostinta de-a mea care avea copilul cu astm bronsic, a mers la homeopat. Problema s-a rezolvat cu tratament homeopat. Sanatate.

DOINA

acum 12 ani

BUNA ZIUA! EU AM FOST LA HOMEOPAT SI MI-A ZIS CA NU NU MA POATE AJUTA CU NIMIC ATATA TIMP CAT AM AJUNS LA CORTIZON

aneta134488

acum 12 ani

MULTUMESC DE AJUTOR