astha 15 in sarcina

Boli respiratorii

Postata de l_aural cu 9 ani in urma.

sunt insarcinata in 24-25 saptamani si am luat o raceala de la micutul meu de 5 ani, se manifesta prin tuse iritativa de vre-o 2 saptamani la mine si aproape o luna la copilul meu si un mucus transparent-albicios si spumos care foarte greu se expectoreaza, la micut am folosit n siropuri de tuse, iar la mine Stodal dar fara nici un efect. Medicul de familie ne-a spus sa luam Astha 15 amandoi. intrebare : are efect nociv asupra sarcinii? precizez ca am fost la pneumolog si la orl si din aceste puncte de vedere suntem ok
multumesc

Raspunsuri (1)

Utilizator11610914173

acum 3 ani

Doar de curiozitate , a functionat ? Am aceeasi peoblema , este bun Astha 15 in timpul sarcinii ?