as dori sa stiu daca am atsm

Boli respiratorii

Postata de kaan 415489 cu 14 ani in urma.

va rog sa-mi spuneti daca e posibil sa am atsm, deoarece de catva timp tusesc rau de tot,mai ales cand iau contact cu aer rece,si atunci am si dureri in capu pieptului, ce trebuie sa fac? cu multumiri. Rodica,mentionez ca am si diabet tip 2

Raspunsuri (8)

Menekse.

acum 14 ani

astmul nu se caracterizeaza neaparat prin tuse cat prin senzatia de inaduseala, de lipsa de aer. Dar ar trebui sa mergi la un medic si ca ceri tratament.

ellia

acum 14 ani

Cine imi spune si mie cum se manifesta astmul?Tusea este predominanta,ca eu tesesc ,citeodata ma doare in piept ,am facut radigrafie la plamini si nu am nimic activ .

ILIE FLORIAN

acum 14 ani

SI EU AM ACELEASI SIMPTOME.LA AER RECE SIMT CA MA SUFOC.DUPA STATIONARE IMI REVIN.PTR.DR.NU AM NIMIC.

PAIU IULIA

acum 14 ani

Sunt bolnava de astm de 40 de ani si mi sa comfirmat ca am BRONSIECTAZII BAZALE DREPTE. Se pot vindeca acestea ? dar tratament ptr acest diagnostic ?

PAIU IULIA

acum 14 ani

Dar sechele pleurale bazale drepte ?

dr.emy

acum 14 ani

tusea care nu trece

octav

acum 14 ani

as vrea sa stiu daca imi pot vopsi parul da am astm bronsic?

elena593114434

acum 14 ani

spirometrie cu test de bronhodilatatie