anestezia la astm bronsic ,ajutor

Boli respiratorii

Postata de Alexandra122122445 cu 15 ani in urma.

Buna ziua,ma suspectez de apendicita .Am astm bronsic si mi-e teama ca la operatie sa-mi faca anestezie totala stiti si dvd cum se face si eu astm bronsic adica probleme cu plamanii.Mi se va face partiala sau totala in caz de am apendicita,ca nu este clar.MULTUMESC MULT

Raspunsuri (2)

Maria Octavia

acum 15 ani

Cel mai bine ar fi sa discuti cu chirurgul sau cu medicul anestezist care va asista la operatie. Dansii pot alege in functie de starea ta de sanatate modul in care se va face anestezia.

Aliona loghin

acum un an

Sunt cu asma brosie acuta am fost la stomotolog cu dureri de masea mea fac anestezie si am avut acces kit pe moarte nu va dati pe mina medicilor. Ei nu dau sanse sau garantie avem sa perd familea