amigdalita pultacee

Boli respiratorii

Postata de anca-diana cu 12 ani in urma.

va rog din suflet sa-mi spuneti daca pot merge cu copilul bolnav de amigdalita pultacee in faza bolii si sub tratament,la salina.as vrea sa mergem cu el,dar nu as vrea sa fac mai rau...va multumesc anticipat

Raspunsuri (1)

ROBOTIN TIBERIU

acum 9 ani

CEL MAI CORECT, TRATAMENT SE FACE DUPA EFECTUAREA UNUI==EXUDAT FARINGIAN.!!. ( IN MEDICINA NU AI VOIE SA GRESESTI, ,, AI VOIE SA NU STII...!!!. ).