Am Singe in gura noaptea cite o data imi apre si ziua.Ce pot face?

Boli respiratorii

Postata de LiudmilaTofan74 cu 11 ani in urma.

Am singe in gura noaptea de aproximativ 8-luni.Cite odata imi apare si ziua.Am facut gastroscopie-totul e bine.Am fost la ORL si mia spus ca nu am nimic.Tuse nu am.Nu sunt fumatoare.Am 38 de ani.Sunt speriata.Cer sfatul dumneavoastra.Va multumesc!!!

Raspunsuri (3)

Dr. Cranta Ali

acum 11 ani

Va recomand consult pneumologic si bronhoscopie, consult stomatologic si hematologic.
Sanatate multa

Liudmila Tofan

acum 11 ani

Eu brohonscopia am facuto si a spus ca nu am nimik.Mersi mult de sfat.Multumesc de asemenea.

Ana

acum 9 ani

Ai descoperit sursa sangerarii? si eu am simptome asemanatoare.