am o deviatie de sept

Boli respiratorii

Postata de violeta19115759 cu 14 ani in urma.

am o problema am o deviatie de spet si ma deranjaza foarte tare ,nu pot respira si noaptea sforai foarte tare si in plus am un aspect foarte urat al nasului .Asi vrea sa imi spune-ti si mie o clinica sau un spital si un doctor bun in bucuresti unde asi putea sa imi fac operatie . va rog sa ma ajutati , multumesc anticipat

Raspunsuri (1)

violeta19115759

acum 14 ani

am o problema am o deviatie de spet si ma deranjaza foarte tare ,nu pot respira si noaptea sforai foarte tare si in plus am un aspect foarte urat al nasului .Asi vrea sa imi spune-ti si mie o clinica sau un spital si un doctor bun in bucuresti unde asi putea sa imi fac operatie . va rog sa ma ajutati , multumesc anticipat