ajutatima

Boli respiratorii

Postata de zuzu29zuzu cu 13 ani in urma.

am avut acum 6 luni tuberculoza.knd mau descoperit au efectuat testul mai multor persoana printre care si iubitului meu.dupa ce iau facut testul nu ia sa umflat deloc nici inrosit nimic.au zis k nu au nimic.primele 3 sapt de la spitalizare nu a venit l mine.acum tuseste putin si mie frik k ar putea avea si el.se mai poate luat daca eu am luat tratament si acum numai am nimic.

Raspunsuri (2)

lol

acum 13 ani

tusea poate fi provocata de foarte multi factori
de la tine nu putea lua dupa ce ai inceput tratamentul
daca te linisteste roga-l sa repete testul

Kisgyorgy Attila

acum 13 ani

Va rog sa-mi spuneti ce test trebuie facut pentru depistarea TBC.Multumesc