Va rog sa imi spuneti ce pasi trebuie sa urmez si ce tratamente sunt?

Boli pulmonare obstructive cronice Boala pulmonara obstructiva cronica

Postata de Utilizator21639051070 cu 2 ani in urma.

Curand am facut o radiografie la plamani,am primit rezultatul cu interpretarea...Accentuarea desenului interstitial peri si infrahilar bilateral. Cord in limitele varstei.Hiluri vasculare. Va rog daca se poate sa imi spuneti ce inseamna acest diagnostic..Multumesc

Raspunsuri (1)

Etelka

acum 4 zile

Bună ziua
Ați aflat ce era?