Vene incalecate?

Boli pancreatice si de ficat

Postata de Utilizator11530092233 cu 5 ani in urma.

Buna ziua oameni buni! Nu stiu daca cineva se confruntă cu aceeasi problema. In urma cu 2 saptamani,după baie,stergandu.ma cu prosopul,sub sanul drept, am simtit o usoara durere. Nu am bagat de seama.Mentionez ca durerea e pe coastă.Pipaindu.ma eu asa,curioasa de fel,am simtit ca o vena foarte groasa care duce in san. Nu ma doare cand fac miscare,doar ma jeneaza cand ating locul de unde incepe sa se simta vena aceea(pe coasta).Am fost la mamografie,am facut radiografie mamara,e totul ok slava Domnului. Nu inteleg ce poate fi! Poate stie cineva ce e!

Raspunsuri (1)

Elena Liana

acum 2 ani

Buna, te rog mult spune mi ce ai avut defapt. In aceeasi situatie sunt si eu. Te rog raspunde mi