Unde ma pot opera in siguranta ?

Boli pancreatice si de ficat

Postata de Razvan Cardon cu 12 ani in urma.

Buna ziua, in urma unor analize mai amanuntite am decoperit ca sotia mea(29 ani) are nevoie de o operatie la(de) fiere, as vrea sa stiu la cine sa ma adresez pentru ca am inteles ca nu mai exista amanare. Mentionez ca are pietre destul de mari(peste15mm) si este sub un tratament de ai mentine pietrele apropiate pentru a nu se produce altaceva.
As vrea sa merg undeva pentru operatie, ma puteti indruma cumva?
Va multumesc!

Raspunsuri (1)

Dr. Stefan Tuca

acum 12 ani

Bună ziua,

Vă aştept pentru consult şi intervenţie chirurgicală laparoscopica.
Nr. meu de telefon este 0723042207

Mai multe detalii despre activitatea mea, găsiţi pe stefantuca.ro

O zi bună !

Dr.Tucă