tratament

Boli pancreatice si de ficat

Postata de hoby30 cu 14 ani in urma.

va rog sa imi spuneti daca exista vreun tratament sa pot scapa de operatie.am o pitra de 1,5cm si cateva mai mici la fiere.inca nu am avut dureri dar sunt cam speriat.va rog daca exista vreun tratament cu pastile sau naturist sa pot scapa de ele sau sa le mai subtiez si sa le elimin.
am inteles de la cineva ca uleiul de masline si sucul de ridiche nagra ar fi bune,dar imi este frica sa nu imi plece si sa ma apuce durerile.
va multumesc

Raspunsuri (8)

ionica

acum 14 ani

Chiar daca vei folosi tratamente naturiste sau homeopate, nu-ti vor trece acele pietre, cel mai bine mergi si fa-ti operatie laparoscopica si scapi mai repede. Bafta!!!

perseverentul

acum 14 ani

, .. foarte fals cucoana ce afirmi dumneata , mai cauta ! Eu am ajutat mii de oameni sa elimine pietrele , fara operatie , e o placere sa le elimini , si asta numai un 12 ore ,

ioan tirca

acum 10 ani

sunatima va rog la nr 0742206486 am si eu pietre la fiere va rog frumos sa ma saunatii sau sami dati un bip va sun eu cu drag ioan tirca din bn

Dr. Medicina Interna

acum 14 ani

Interventia chirurgicala laparoscopica este solutia terapeutice corespunzatoare. Clacului de 1,5 cm nu se ba dizolva cu medicatie homeopata.

ovidiu

acum 14 ani

si poti sa imi spui si mie tratamentul ala?

elena

acum 14 ani

Da,te rugam,spune-ne si noua cum sa facem ,macar sa le mai micsoreze ,pietrele,pe urma ,poate se elimina mai usor daca-s mai mici.Multumim

mihai

acum 14 ani

Perseverentule,spune daca stii ceva , cre''ca vrei si tu bani ,asa cum vrea marea majoritate din sanatate,doar traiesti in Romanica,nu-i asa?.

buna

acum 11 ani

cred ca ionica s-a referit la tratamentul ala de 12 ore cu ulei si lamaie.