Tgo si tgp marite?

Boli pancreatice si de ficat

Postata de MembruMobileApp1516977092 cu 6 ani in urma.

Buna ziua! In urma analizelor tgo=74 si tgp=84... sa fie vorba de hepatita?? :(

Raspunsuri (3)

Psih. Stefania Budacu

acum 6 ani

Poate fi si steatoza hepatica. Oricum, continuati investigatiile de specialitate, consumati ceai de rostopasca si brusture, multe lamai si citrice!

MembruMobileApp1516977092

acum 6 ani

Eu am si probleme cu gastrita..si plus nisip la rinichi...daca cumva o avea legatura si cu asta..?

MembruMobileApp1516977092

acum 6 ani

Si intradevar la ecograf mi a zis ca sa evit grasimile