Stari de greata, voma

Boli pancreatice si de ficat

Postata de diana285 cu 12 ani in urma.

Buna ziua

Sotul meu este fumator si de cativa ani, dimineata daca bea cafea sau daca are un motiv emotional are stari de voma. Mentionez ca nu fumeaza foarte mult cel mult 3 tigari pe zi. A facut coprologicul si nu a iesit nimic. Ar putea fii ceva la Ficat?

Raspunsuri (1)

sari

acum 12 ani

sa mearga la un psiholog, are blocaje emotionale, dar nu prin medicul de familie