Stare de greata

Boli pancreatice si de ficat

Postata de iig94 cu 9 ani in urma.

Buna ! De vreo 4 zile am o stare de greata( uneori mai accentuata,alteori doar putin),pot manca doar putin,si cam fortat pentru ca imi e greata orice ar fi.Mentionez ca acum 2 luni am facut analize de sange si de interne( ficat,fiere..) totul a fost in regula..Tot aceasta stare am avut-o si atunci..Acum iarasi, dupa cum spuneam.Si mai am si o usoara tuse uneori..

Raspunsuri (2)

andrame 87

acum 9 ani

Exact aceeasi ca la mine, doar ca eu mai luam si anticonceptionale YAz care s au dovedit probabil prea puternice pentru mine, le lasasem si imediat a doua zi mancam pt prima oara fara sa mi fie greata, acu cateva zile iar au inceput greturile, asta imediat dupa ce am avut o stare de nervi, nuj cat la tine,la mine greturile sunt de cateva luni, sper sa mai vad niste raspunsuri sub intrebarea ta, sa ma ajute si pe mine.

Marcy

acum 9 ani

Asa am patit si eu .Stari nasoale pe langa greturi si lipsa poftei de mancare .Am tot facut investigatii si pana la urma cica totul e pe sistem nervos. Intr-adevar sunt groaznice aceste stari , dar trebuie sa incercam sa le controlam si sa trecem peste ele.