sindromul Gilbert

Boli pancreatice si de ficat

Postata de michelle30 cu 10 ani in urma.

Buna seara!!cine stie daca sindromul Gilbert are legatura cu dureri de cap, greata, ameteli? ce tratament se poate lua ? poate se lua si un tratament naturist?este vorba de sora mea. Va multumesc.

Raspunsuri (2)

Mari

acum 10 ani

Buna seara! Din pacate nu va pot da un raspuns la intrebarea dvs., as vrea in schimb sa va intreb in urma caror analize a fost diagnosticata sora d-voastra cu acest sindrom. Multumesc.

michelle30

acum 10 ani

buna ziua, sora mea abea nivelul bilirubinei marita,..si doctorita ei a zis ca e vorba de acest sindrom...si ca se poate trai cu el, dar ca nu sunt traatmente.....ea si-a facut si virusii si sunt negativi si late probleme de sanatate nu are, deci cam asta ar fi problema..sanatate multa sa aveti!!