SENSIBILITATE LA MIROSURI

Boli pancreatice si de ficat

Postata de mariana442 cu 11 ani in urma.

De circa un an am o sensibilitate crescuta, greata la mirosurile de prajeli, chiar si la imaginile cu alimente grase. Nu am mai mancat nimic prajit in ulei, nimic gras. Am facut ecografie si analize de sange, toate au iesit in regula, mai putin cea pentru Helicobacter. Am facut tratament pentru Helicobacter, dar simtomele de greata nu au disparut. Am slabit, ca urmare a noului regim alimentar 10 kg din 80.Ca simtome mai simt cateodata dureri in capul pieptului, stomac care se propaga pana in gat. Ce investigatii ar trebui sa fac pentru stabilirea unui diagnostic?

Raspunsuri (3)

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Este recomandat sa consultati un medic gastroenterolog in vederea efectuarii unei endoscopii digestive superioare.

Naturopat Claudia

acum 11 ani

Puteti face mai multe feluri de investigatii. Va recomand sa faceti un test de verificare a starii generale a corpului si a fiecarui organ in parte cu Biorezonanta. Putem discuta mai detaliat si personalizat pe adresa de e-mail [email protected] pentru a va explica despre ce e vorba si cum se face acest test.

andreea

acum 11 ani

cam aceleasi simtome sunt si la tiroida poate ar trebui sa incerci