probleme ficat?

Boli pancreatice si de ficat

Postata de MembruMobileApp1510651824 cu 6 ani in urma.

Buna ziua. am 18 ani ,in urma analizelor de sange mi-au iesit valori de :0,22 -bilirubina directa,TGO-38,33; TGP-35,14,ce parere aveti,ar putea ii o problema?Multumesc

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Va recomandam sa mergeti la medic pentru interpretarea analizelor sau puteti folosi serviciul cu plata (//sfatulmedicului.ro/consulta-medicul-online), unde veti primi raspunsul medicului.