Pot avea probleme la ficat?

Boli pancreatice si de ficat

Postata de MembruMobileApp1515314888 cu 6 ani in urma.

Ma numesc Ioan si an urma cu doua luni am fost operat am avut un chiag de singe la cap .In data de 4 luna aceasta mi-am facut analizele si mi-a iesit Colesterolul 224 ,iar Gama Gt 261 mentionez am loat putin in greutate deoarece nu am avut voie sa fac efort fizic...TGO 34 SI TGP 69 As putea avea ceva probleme mentionez nu simt nimic an neregula decat ca am loaT An greutate 6 kg Astept Raspuns MULTUMESC aNTICIPAT...

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Va recomandam sa mergeti la medic pentru interpretarea analizelor sau puteti folosi serviciul cu plata (//sfatulmedicului.ro/consulta-medicul-online), unde veti primi raspunsul medicului.