POSIBILA AFECTIUNE A FICATULUI?

Boli pancreatice si de ficat

Postata de monatamas cu 12 ani in urma.

Buna ziua am si eu o nelamurire,mi-am facut analizele uzuale care mi-au iesit bine,am facut o analiza de gastraoenterologie totul a iesit bine doar ca nu se stie de ce se acumuleaza mult acid gastric in stomac,am facut si o ecografie abdominala ,mi s-a spus ca am fierea lenesa,doar ca eu imi simt ficatul marit,orice maninc ma doare ficatul si nu ma simt bine ,ma simt tot timpul obosita,am stari de agitatie si citeodata stari de nervi,ce analize ar mai trebui sa fac sau ce anume as putea avea?Va multumesc

Raspunsuri (1)

gina

acum 10 ani

Totul e pe baza de stres mergi la un psiholog iti spun din propia experienta