plaga deschisa

Boli pancreatice si de ficat

Postata de simona567 cu 12 ani in urma.

mama mea a fost operata de colecistita cu icter mecanic si fistula dupa operatie...acum 3 luni...plaga este deschisa.Cu ce solutie sau crema am putea da pe plaga pentru a grabi inchiderea ei...
merge la pansat regulat,dar este pansata si i se pune doar acid boric pulbere

Raspunsuri (1)

Iuli

acum 12 ani

Incercati Baneocin pudra. Este un o pudra cu antibiotic foarte buna.