Pietre la fiere ( cum sa scap de pietre la fiere ?

Boli pancreatice si de ficat

Postata de Mihai calo cu un an in urma.

Buna ziua am și eu o rugăminte de voi de dumneavoastră ....are soția mia pietre la fiere
Și nu știu cum sa scape de ele ....va rog frumos dacă știți vreun medicament naturist sau orice ce ma poate scăpa de pietre la fiere va rog frumos sa îmi spuneți Mulțumesc!!

Raspunsuri (2)

acum un an

Buna ziua,

Pentru a trata pietrele la fiere, este important sa consultati un medic specialist. In functie de marimea si locatia pietrelor, medicul poate recomanda diferite tratamente.

Va recomandam sa va programati la un medic internist: https://www.clickmed.ro/medic/medicina-interna

Articole recomandate:
sfatulmedicului.ro/Ficatul-si-caile-biliare/litiaza-biliara-cauze-si-tratament_8979
sfatulmedicului.ro/Ficatul-si-caile-biliare/litiaza-biliara-si-complicatiile-sale_16409

PeterNovak

acum 9 luni

Mulțumesc pentru articolele și munca voastră.