Perete ingrosati colecist

Boli pancreatice si de ficat

Postata de smookyzke cu 10 ani in urma.

De aproximativ o luna jumatate am peretii fierii ingrosati. Am luat diferite tratamente , anghirol,ceaiuri . ce e drept cand luam bilichol jena sub coasta dreapta imi disparea pentru 5-6 ore . pe o scara de 1-10 ( 10 reprezentand o durere de neimaginat) pot spune ca ar fi un 2 spre 3 ... o jena constanta.... ce pot face sa imi refac fierea cum era inainte . sa nu mai am peretii ingrosati. Si daca raman asa , ce efecte negative poate avea fierea asupra organismului?

Raspunsuri (1)

cura de scos pietrele

acum 10 ani

http://s*****a/t2768-cum-sa-scoti-pietrele-de-la-fiere-fara-operatie