operatie de fiere

Boli pancreatice si de ficat

Postata de gavriloiadina cu 13 ani in urma.

Dupa o operatie prin care a fost scoasa fierea, cat timp se tine regim drastic si ce inseamna mai exact acest regim?Un pacient operat de fiere ce are voie si ce nu sa manance?

Raspunsuri (5)

tatiana

acum 13 ani

sant operata mi-am scos fierea cum trebuie sa tin regimul

zeren1514

acum 13 ani

buna si eu sunt operat la fiere...de 3 saptamani..medicul mi`a zis sa tin regim sever 1 luna si dupa aia sa evit produsele grase...

mimi

acum 13 ani

1 an regim sever

valentina212

acum 13 ani

mie mia spus sa mananc ce vreau da sa nu ma ingras atat.

raducu

acum 13 ani

ce minciuna