oboseala

Boli pancreatice si de ficat

Postata de mirceababacu cu 13 ani in urma.

Buna ziua,
sunt barbat, 41 ani,
am stari de oboseala in timpul orei 12 ziua foarte puternice dupa ce mananc, care tin aproximativ 2 ore.Daca nu ma odihnnesc mai tarziu peste cateva ore ma doare rau ficatul, o durere care tine pana dimineata.Daca nu mananc ma doare de foame stomacul.Am fost la medic si am facut analize, a spus ca am steatoza hepatica, trigliceride 400 colesterol ok, a descoperit helicobacter pilori pentru care am luat tratament, stomacul nu ma mai doare acum dupa tratament dar starile de oboseala nu au scazut.Nu au gasit hepatita sau altceva.ce pot sa fac si oare ce sa fie?

Raspunsuri (3)

arginina.ro

acum 13 ani

Buna ziua!
E foarte sigur ca trebuie sa faceti o cura de argi plus. Vizitati www.arginina.ro

Dan Mihalache 0724 638604

acum 13 ani

Va recomand sa beti apa kangen, produsa de un echipament medical japonez, revolutionar.
O sa fiti uimit de rezultate si de perioada in care vedeti schimbarile in bine.
Detalii gasiti pe site: www.apaviekangen.ro
Pentru informatii suplimentare, va rog sa ma contactati.

Mihaela

acum 13 ani

Pentru problemele ficatului eu folosesc un supliment recomandat de medicul numit liver aid de la calivita
http://cali.ro/86-liver-aid-aminoacizi-hepatoprotectori.html

helicobacter pilori poate fi combatut cu ajutorul unu produs antiparazitar cum este paraprotex http://cali.ro/69-paraprotex-elimina-giardia-paraziti-intestinali-virusi.html