Medicamente!!!

Boli pancreatice si de ficat

Postata de patentu cu 12 ani in urma.

Mi s-a recomandat sa iau:

Omega 3 cardioprotect 1/zi
Magne-stress+b6 1/zi
Spirulina cu extract total de catina 1/zi

Problema vine dupa ce la iau,aproximativ dupa 30min 1ora,am o senzatie de arsura interioara in zona ficatului.Care ar putea sa fie cauza am luat 2 zile si mam oprit,care dintre ele ar putea sa fie?

Multumesc

Raspunsuri (1)

Mihaela22120678

acum 12 ani

Cred ca e un efect placebo negativ, nu e de la medicamente. Cele ce vi s-au dat sunt din plante si foarte usoare. Sanatate!