Ma pot vindeca de fibroza hepatica ?

Boli pancreatice si de ficat

Postata de 4536767 cu 10 ani in urma.

Buna ziu . Ma numesc George Neacsu , sant din Bucuresti si la un control facut de la serviciu , m-au gasit cu un inceput de anemie , ca dupa rezultatele facute mai amanuntit , sa zic asa , am fost diagnosticat cu inceput de fibroza hepatica . Imi poate spune cineva CUM MA POT vindeca ? sau ce tratament sa urmez ? Cu multa stima , George N.

Raspunsuri (2)

Evanghelic

acum 10 ani

Daca ti-ai pierdut speranta si simti ca nu mai ai niciun rost, daca o boala sau o suparare te apasa si nu stii ce sa mai faci, nu dispera, prieten drag! Exista o speranta! E Domnul Isus Hristos, Fiul lui Dumnezeu. Cauta-L pe El... http://c***a

Dr George Stancu

acum 10 ani

Buna ziua. In primul ran anemia aparuta la un barbat este o problema serioasa. Fibroza hepatica este un diagnostic un pic evaziv... Postati va rog analizele amanuntite.