Ma doare in partea stanga sub coasta,ce poate fi ?

Boli pancreatice si de ficat

Postata de Andra Cristina1 cu 11 ani in urma.

ma simt balonat,umflat,la palpatii ma doare si cand stau pe partea stanga la fel simt durere,
Cu respect
Timofte Dan
astept cu nerabdare un raspuns,

Raspunsuri (16)

Naturopat Claudia

acum 11 ani

In partea stanga e splina si pancreasul. E necesar sa faceti o investigatie mai amanuntita si sa nu va jucati. O puteti face si la noi la cabinet sau la un cabinet de stat.Numai bine

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Una dintre cele mai frecventa cauze se astfel de dureri este distenia unghiului splenci al colonului ( acumulare de gaze la acest nivel).
Este recomandat sa consultati medicul internist pentru evaluare si recomandari adecvate.

elena

acum 11 ani

pe mine ma doare in partea stanga si nu stiu de ce ma simt si balonata am si diabet 2 pe tablete glibomet as vrea sa imi spuneti ce trebuie sa fac va multumesc mult

crina

acum 10 ani

am fost la medic am urmat un regim si tratament mam simtit o perioada bine acum ma doare foarte rau an partea stanga sub coasta si vomit ce sa fac

constantin

acum 10 ani

ma doare foate rau in partea stanga sub coasta si nu stiu ce poate fii

gogu

acum 10 ani

ba fratilor nu va mai duceti la medici ca va ia bani degeaba
mancati sanatos , beti cu masura , p***ati tot ce prindeti [ picioare in gard]
sfatu lu gogu " pentru o viata sanatoasa evitati medicul " va pupa fratele vostru
hai pa

alex

acum 9 ani

Buna ziua,de o saptamana mA tine parca intr-o gheara inima si ma doare in partea stanga sub coaste ,vreau sa stiu de ce? poate fi de la oboseala?

Rezmives Sergiu Dan

acum 9 ani

Buna.. Ma impunge in partea stanga de 6 zile.. Am fost la urgente .. Am mai fost la instit. Inimi .. Mia tras sange mia dat calmant ... Ketonal si omeran ... Nu stiu ce sa mai fak ca tot ma doare ...astep rasp. O zi buna

nycko

acum 9 ani

poate te doare de la prea mult efort !! :))) (intracostala)

bianca

acum 9 ani

Buna ziua ma dore in spate si sub costa in partra stanga am luat antibiotice o fi si fe la antibiotice k am luat mai multe feluri? Astrpt raspunul dumneavostra cat mai repede va multumesc

viorel

acum 9 ani

ma supara an partea stanga sub coasta si obosesc repede.respir si greu si am o stare de neliniste ,si stau ancruntat cu ochi ami puteti da un raspuns. Va multumesc

denisa

acum 8 ani

Pe mine ma doare rau in partea stanga sub coasta de 6 zile si cand si cand tusesc ma doare si in capu pieptului.

GuestUser

acum 8 ani

esti mort de mult

Mihaila Elena

acum 8 ani

Ma doare piciorul stang de la genunchi.E umflat genunchiul si ma doare pe picior in jos inclusiv degetul cel mare.Ce as putea avea?

Elena

acum 7 ani

Buna seară ..pe mine mă doare în partea stângă sub coasta ce poate fii

cristy

acum 7 ani

buna ziua..de vreo 7 zile ma doare in partea stanga jos sub coaste..sunt balonat am un discomfort si vreo doua zile am avut si palpitatii si stari de rau de la inima..dar totul a inceput cu durere jos in partea stanga..ce poate fi.??aveti vreo idee???va multumesc