Ma doare in partea dreapta sub coasta?

Boli pancreatice si de ficat

Postata de Utilizator11553762850 cu 5 ani in urma.

Am senzatii de ameteala mai ales cand fumez, fregvent apar stari de greata, dar totusi am pofta de mancare. Doresc un sfat

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 5 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Ametelile-si-vertijul/ameteala-si-pierderi-de-echilibrui-tot-ce-trebuie-stiut-despre-vertij_17604