liv 52?

Boli pancreatice si de ficat

Postata de cameliaaa cu 13 ani in urma.

Tocmai am trecut printr-o infectie acuta cu virus B, medicul mi-a spus ca m-am vindecat intrucat AgHbs a iesit negativ si anticorpii pozitivi si a spus sa nu iau nimic, dar un alt medic m-a sfatuit sa iau Liv 52 timp de o luna. Am tot citit cum ca poate avea efecte mai mult negative decat pozitive. Ce parere aveti? Multumesc mult

Raspunsuri (7)

Iuli

acum 13 ani

Eu stiu ca liv 52 face numai bine, chiar nu stiu de unde ati putut auzi ca face numai rau. 2 persoane din familia mea au luat iar eu le administrez cateilor mei pe care i-am practic salvat cu liv52. Luati cu incredere.

Dr. Georgescu Cristian

acum 13 ani

buna seara,

ac***a in vedere ca ati trecut printr-o afectare hepatica importanta, Liv 52 nu poate fi decat binevenit. totusi trebuie sa intelegeti ca toate medicamentele, dar absolut toate, au efecte adverse. pana si banala aspirina sau algocalminul, au cateva reactii adverse, pe care daca le-ati stii si intelege nu le-ati mai lua niciodata.
mai multe informatii despre liv 52 puteti gasi si pe site-ul acesta, spre exemplu, la adresa aceasta: //sfatulmedicului.ro/medicamente/liv-52-comprimate_9598

va urez o seara buna

Mariana S.

acum 12 ani

Incercati o cura de detoxifiere cu ZEOLIT-Pudra Detoxifianta. Este natural 100%, si toate , dar TOATE suplimentele alimentare de genul colonhelp contin min 30% zeolit.
Eu imi simteam ficatul greu, gust metalic in gura, eram balonata si constipata in permanenta.
Dupa o cura de detoxifiere de 3 luni, nu mai am probleme.
Pe remediu.ro am vazut ca au si un discount mare acum. Detoxifierea va va reda pe langa starea de bine, si energia si claritatea mentala necesara.

anonim

acum 11 ani

Recomandati a se lua LIV 52 SAU LIV 52 DS in hepatita cronica B?Ajuta clar in regenarea hepatocelulara?poate avea efecte negative decat pozitive, in sensul ca poate strica sistemul imunitar?multumesc

juganaru Rodica

acum 8 ani

Se poate modifica urina la culoare de la Liv 52

juganaru Rodica

acum 8 ani

Se poate modifica urina la culoare de la Liv 52

PURCAR IOAN

acum 3 luni

am fost depistat cu virusul c dar nu stiu de ande l-am luat sa vrea un sfat daca se poate iau liv52 dar ce sa fac sa-mi fie bine VA MULTUMESC.