intrebare

Boli pancreatice si de ficat

Postata de alyyyy cu 11 ani in urma.

Am si eu o intrebare. Aseara mi-a fost foarte rau, ameteala puternica in sensul ca nu-mi puteam misca; capul de pe perna, apoi varsaturi de citeva ori, o stare de rau pina la lesin Oare bila este cauza? Daca stie cineva va rog sa--mi spuneti si mie, va multumesc.

Raspunsuri (3)

Elena

acum 11 ani

Vertijul, o disfunctie a urechii interne, ar putea fi o alta cauza. Trebuie sa mergeti la medic pentru analize.

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Este nevoie de un consult medical cu discutii detaliate despre simptomele descrise pentru a preciza cauza. Sigur, poate fi si in cadrul diskineziei biliare, insa nu numai.

alyyyy

acum 11 ani

Vreau sa precizez ca eu am mers la medic, ecograful a iesit normal, in urma unor analize de singe mi sa depistat o carenta de fier, urmez un tratament cu maltofer , insa starea de rau este aceiasi chiar mai accentuata, ma simt f slabita, fara energie. Va multumesc.