hepatosplenomegalie

Boli pancreatice si de ficat

Postata de bcvclaudiu cu 12 ani in urma.

ce sa fac sa imi scada organele in dimensiuni ac***a in vedere ca am un deranjament?

Raspunsuri (2)

Dr. Emil Otesteanu

acum 12 ani

Daca in adevar este vorba de hepato-splenomegalie , nu este de glumit si nu rezolvati problema pe aceasta cale. Medicul specilalist in Gastri-enterologie va poate si explora si diagnostice si va va interna pentru tratament , daca va fi cazul. NU tergiversa.

simon ana

acum 12 ani

Nu e vreme de pierdut, urgent ,sa va prezentati la un specialist hematolog,poate fi vorba de o afectiune hematologica .Sanatate si succes !!