hepatita c

Boli pancreatice si de ficat

Postata de negru2130325 cu 12 ani in urma.

Un barbat in varsta de 48 ani cu virus C prezent in urma testarii HVC slab pozitiv poate transmite partenerei prin contact sexual acest virus?

Raspunsuri (3)

Dr. Georgescu Cristian

acum 12 ani

buna ziua,

atat timp cat sunteti pozitiv la testarea HVC, exista posibilitatea de transmitere prin contact sexual sau prin sange. atitudinea corecta este ca si partenera dumneavoastra sa faca aceasta testare.

va urez o zi buna

negru2130325

acum 12 ani

partenera mea a facut testul si e negativ.in continuare e nevoie sa se protejeze?nu a facut-o pana in prezent dar ii este din ce in ce mai teama?!...ce o sfatuiti?

Negru Andrei

acum 12 ani

Am aceeasi problema. Am facut o detoxifiere cu ZEOLIT -Pudra Detoxifianta, si aproapeam scapat de virus.
Pe remediu.ro am vazut ca au si un discount mare acum. Detoxifierea va va reda pe langa starea de bine, si energia si claritatea mentala necesara.