hepatita c cronica

Boli pancreatice si de ficat

Postata de dia20 cu 13 ani in urma.

as dori sa am o explicatie.din cauza ficatului toate organele s-au dezechilibrat.am facut atacuri de panica.tensiunea a crescut.crize biliare,crize la rinichi,mi-a crescut colesterolul,dureri la coloanasi multe altele. vreau sa stiu este din cauza ficatului sau trebuie sa fac analize la tiroida.s-ar putea sa am hipertiroidism.multumesc.

Raspunsuri (1)

Maria S.

acum 12 ani

Incercati o cura de detoxifiere cu ZEOLIT-Pudra Detoxifianta. Este natural 100%, si toate , dar TOATE suplimentele alimentare de genul colonhelp contin min 30% zeolit.
Eu imi simteam ficatul greu, gust metalic in gura, eram balonata si constipata in permanenta.
Dupa o cura de detoxifiere de 3 luni, nu mai am probleme.
Pe remediu.ro am vazut ca au si un discount mare acum. Detoxifierea va va reda pe langa starea de bine, si energia si claritatea mentala necesara.