HEPATITA B

Boli pancreatice si de ficat

Postata de JOHNYYSHADOW cu 10 ani in urma.

BUNA!AM O INTREBARE!IN URMA CU 2 LUNI AM FOST LA FUNDENI PENTRU NISTE ANALIZE! AM FOST DESCOPERIT CU HEPATITA B!DE ATUNCI POT SA SPUN CA DOAR LA ASTA MA GANDESC DIMINEATA,ZIUA,NOAPTEA,DIMINEATA…TATA E SI EL POSESOR DE B SI UN VIRUS DELTA! IN CE MASURA ESTE AFECTAT FICATUL SAU VIRUSUL DE FUMAT? SE POATE SA FI FOST VREO GRESEALA DE LABORATOR? IN CLASA A 8-A TIN MINTE CA SE FACEA VACCIN PENTU HEPATITA B!ACUM AM 26 DE ANI.CAND TREBUIA SA-L REFAC SAU….DOAMNE!!!!VA ROG DATI-MI UN RASP

Raspunsuri (1)

Narcisa

acum 10 ani

incearca tratamentul cu zeolit lichid, biobran 1000 si l-arginina. Socru meu diagnosticat cu ciroza, se simte extraordinar de bine cu aceste tratamente,.