Hematom dupa operatia de colecist

Boli pancreatice si de ficat

Postata de bea118903 cu 13 ani in urma.

dupa operatia de fiere la parascopic am facut hematom.Stie cineva cum se trateaza?

Raspunsuri (3)

Gabriel

acum 13 ani

Cum ati aflat de el? Cum de ati plecat din spital, daca aveti hematom? Interventie chirurgicala pentru indepartare, punctie. Mergeti la un consult chirurgical. Sanatate!

Utilizator21616173864

acum 3 ani

am hematon pe ficat dupa operatia fiere.doctorul chirurg a zis ca nu egrav dar doare.m am operat in geemania pe data de 4-03-2021. ce ma sfatuiti glazer daniela, andreaberg360@ adresa_web_filtrata

Cercea HedyLenuta

acum un an

După operație de fiere am rămas cu cheag de sânge știe cineva cum se tratează am 2 săptămâni de la operație