gust amar

Boli pancreatice si de ficat

Postata de user116010 cu 12 ani in urma.

Buna ziua!
In fiecare dimineata ma trezesc cu un gust amar in gura, care persista pe tot parcursul zilei. Alte simptome nu am in afara de dureri slabe dar nu zilnice sub hipocondrul drept, analizele si ecograful sunt perfecte.
As dori sa-mi spuneti cum sa scap de aceasta problema. Multumesc

Raspunsuri (6)

Mircea - Las Vegas

acum 12 ani

Luati o lingura mare de cel mai bun ulei virgin de masline , diluat cu cateva picaturi de lamaie , dimineata pe stomacul gol, si stati culcat pe patrea dreapta vreo 10 minute, deasemeni in acea perioada de timp ( 10 zile ) evitati cafeaua ( turceasca) si afumaturile, muta sanatate va doresc.

user116010

acum 12 ani

multumesc, la fel va doresc!

nicoleta braila

acum 12 ani

cred ca e de la fiere. trebuie sa te duci la medic sa faci analize si ecograf

marian

acum 12 ani

buna
vezi ca si lpsa de vitamine are asa reactie
sanatate si Doamne ajuta

Dan

acum 12 ani

Ai bila lenesa, care nu secreta bine....In familie e genetic chestia asta, mai putin la mine...Trebuie in primul rand un regim fara grasimi, sport si ca medicament Farebil picaturi dupa mese. Sanatate!!

angela

acum 12 ani

In mod sigur ai fierea lenesa.Incearca sa bei ceai,cam o cana pe zi, alternativ,sunatoare cu turita mare si galbenele cu papadie.Ai sa vezi ca te vei simti mult mai bine,si o va pune ,pe ''''''''''''''''lenesa ta'''''''''''''''' ta la lucru.Multa sanatate iti doresc!!!Si astept vesti bune !!!