glicemia 50\60-transpiratie abundenta

Boli pancreatice si de ficat

Postata de tintea iulian cu 12 ani in urma.

am probleme cu ficatul?rog raspuns

Raspunsuri (2)

Dr. Georgescu Cristian

acum 12 ani

buna seara,

in afara de glicemie, mai aveti si alte analize modificate? cum ati ajuns sa va faceti analizele? va mai supara ceva in afara de transpiratia abundenta, sau au fost doar analize de control?

va urez o seara buna

tintea iulian

acum 12 ani

va rog sa ma scuzati,nu am mai verificat e-mailul.
am vrut sa donez sange anul trecut si nu s-a putut pt ca aveam 56 glicemia,anul acesta am donat in Bucuresti cand a fost campania aceea in Piata Constitutiei glicemie 60 iar acum am facut niste analize pt angajare 56

Va multumesc!