GGT crescut

Boli pancreatice si de ficat

Postata de dragan_ana0 cu 11 ani in urma.

Buna ziua. La 2 luni dupa colecistectomie mi-a crescut GGT la 226 U/L.Inainte de operatie GGT a fost 146 U/L.Care sa fie cauza?

Raspunsuri (5)

Naturopat Claudia

acum 11 ani

Ti''as recomanda si o detoxifiere hepatica. Putem vorbi mai detaliat (tin la intimitatea pacientului) pe adresa de e''mail [email protected].

dragan_ana0

acum 11 ani

Multumesc. Cu stima si respect, Dragan

dragan_ana0

acum 11 ani

[email protected]. Iahoo imi spune ca nu e corect emailul si nu pot intra in direct cu d-voastra. Cu ce sa incep detoxifiera? Va multumesc.Cu stima, Dragan.

vasi 42

acum 10 ani

Buna ! In urma unor analize am TGP 80(norm. 2-40) ,Gama GT 103 (norm 11-50), TGO 32 (0-38) , Birilubina directa 0.10(

vasi 42

acum 10 ani

Buna ! In urma unor analize am TGP 80(norm. 2-40) ,Gama GT 103 (norm 11-50), TGO 32 (0-38) , Birilubina directa 0.10(