Ficat gras

Boli pancreatice si de ficat

Postata de SmileAndNothingMore cu 9 ani in urma.

Am mai multe nelamuriri si stiu ca posibil sa plictisesc pe cineva pe aici insa sunt intr`o situatie ciudata, lucrez in armata iar medicul de care apartin trateaza cu indiferenta orice pacient, am doua ore de cand am venit de la el fara sa rezolv mai nimic.

Sa incep cu inceputul, ma simt foarte balonat de mai bine de 1 an, am decis sa imi fac un ecograf (nu s-a vazut mare lucru) dupa care sapt trecuta am facut si analiza cu bariu la Spitalul Judetean, acolo a reiesit un colon spastic. Mi s-a recomandat sa fac si analize la sange.

!!! Am facut si analizele la sange, mi-au iesit TGO si TGP marite, dupa care am facut si virusii hepatici, negativ la ambele.

Am repetat la un alt laborator TGO si TGP plus altele. O sa scriu mai jos toate analizele.

La primul laborator:
TGO 129 (barbati

Raspunsuri (2)

SmileAndNothingMore

acum 9 ani

La primul laborator:
TGO 129 (barbati

SmileAndNothingMore

acum 9 ani

Nu pot sa scriu tot, pacat.