Exista vreun remediu?

Boli pancreatice si de ficat

Postata de azucena cu 13 ani in urma.

Mamei mele,in varsta de 77 ani,nu i-au iesit analizele bine.Are anemie , un numar mare de leucocite si transaminazele indica o afectiune a ficatului(am inteles de la un medic care ne-a interpretat rezultatul)Ce ne sfatuiti sa facem?O ecografie abdominala a mai facut acum 2 ani si a fost semnalata o formatiune chistica mai jos de rinichi.O interventie chirurgicala nu stiu daca ar fi oportuna ,ma gandesc,ac***a in vedere faptul ca are probleme si cu inima(a suferit un infarct cu cativa ani in urma)

Raspunsuri (1)

Dr Laurentiu Ungurianu

acum 13 ani

Este necesara o internare pentru completarea investigatiilor intr-o unitate spitaliceasca. Va pot ajuta si , daca doriti , ma puteti contacta la tel. 0722549395