Dureri la nivelul coastelor flotante?

Boli pancreatice si de ficat

Postata de MembruMobileApp1511660890 cu 6 ani in urma.

Buna ziua!
De cateva zile intre coastele flotante din partea dreapta simt o durere. Aceasta se accentueaza atunci cand ma ridic din pat din pozitie verticala, cand tusesc, cand rad, cand ma aplec. Tin sa precizez ca am avut o raceala de vreo saptamana dar nu cred ca din cauza aceasta mi-a aparut durerea.
Atunci cand ating putim zona cu mana durerea se accentueaza.
Nu stiu ce poate fi!
Ma puteti ajuta? Tin sa mentionez ca am aproape 20 de ani, 1.85 si 70 de kg aproape daca va sunt utile aceste informatii.

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru un diagnostic complet va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Neuropatii/nevralgia-intercostala_10722